Ráda bych Vám, milí zákazníci, představila náš nový krámek Pizza Varhany, kde pro Vás budeme připravovat chutné pizzy. Díky širší nabídce druhů si u nás každý přijde na své.

Zakládáme si na kvalitních surovinách, které se odrážejí na rozmanitosti pizz, dotaženými čerstvými bylinkami.

Pizza Varhany

  Nabízíme Vám dvě velikosti. Menší o průměru 30 cm a větší 40 cm. Některý strávník se z větší pizzy nají sám, ale může naplnit žaludky i dvěma menším strávníkům.

Suroviny dáváme v poměru všech ingrediencií a těsta.

Pizza Varhany
Začínáme a budeme se snažit nabídnout Vám to nejlepší. Ovšem, jak se říká, "učený z nebe nespadl", proto oceníme Vaše zpětné reakce, pozitivní i negativní, se kterými následně naložíme co nejlépe k Vaši spokojenosti. Pizza je vyráběna ručně, může se tedy stát, že né každá bude úplně kulatá. Podstata je v chuti, a však ano jíme i očima.

Pizza Varhany

  Nabízíme rozvozu službu po Kamenickém Šenově a jeho blízkém okolí ve vzdálenosti 5 kilometrů zdarma. Pokud bude pizz dvě a více dovezeme Vám je zdarma i nad 5 kilometrů. Rádi pro Vás uděláme i větší objednávky do firem, na párty, školní akce a podobně . Větší objednávky uvítáme v termínu možném na konkrétní den a hodinu.

Pizza Varhany

  S naším krámkem máme ještě další plány jak a co vylepšit a co dalšího vám nabídnout. Jelikož jsme se rozhodli otevřít ještě tento rok, o dalších změnách Vás budeme průběžně informovat. Uděláme vše proto, abyste od nás odcházeli vždy spokojeni, s úsměvem na tváři a doma naplnili své žaludky do sytosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chut'.

Vaše Pizza-Varhany.

Pizza Varhany